, , , , , ,

Selimiye Temizlik Firması

Selimiye Temizlik

En Çok yerli turist gelen Marmaris Selimiye   Mahallesinde de profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. 0533 276 88 23 numaralı alo temizlik hattımız üzerinden bizler ile temasa geçerek temizlikçi bayan talep etmeniz yeterlidir. Selimiye Temizlik Firması olarak. Ev Temizliği, Yat Temizliği, Otel Temizliği, Cam Silme , İnşaat Sonrası temizlik hizmetlerini Söğüt Mahallesinde sağlamaktayız. Selimiye Yat Temizliği ve Selimiye İnşaat Sonrası Temizlik haricinde fiyatlarımız standarttır.

Selimiye temizlikçi bayan veya bay hizmeti almak istemeniz halinde 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanız rica olunur.  İnşaat ve Tekne gibi uzun ve güç isteyen temizlik işlerinde bayan personellerimize ilave olarak bay temizlikçi de vermekteyiz.

Selimiye Ev Temizliği Yapan Firmalar arasında firmamız en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen bitkisel ve insan sağlığına zararı olmayan ürünlerdir. Selimiye gündelikçi bayan elemanlarımız da saat sınırı yoktur . Anlaşılan işin bitmesi zaman kavramımızdır. Bu hizmet 2 saatte de bitebilir 12 saat içerisinde dolayısı ile anlaşmış olduğumuz hizmet bitince elemanlarımızdan farklı iş istemeniz halinde ekstra ücret yazılmaktadır.

Selimiye’de hijyen içinde yaşanabilir evler için doğru adrestesiniz.

, , , , ,

Bozburun Temizlik

Bozburun Temizlik

Marmaris’in Yükselen Mahallesi Bozburun  Mahallesinde de profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. 0533 276 88 23 numaralı alo temizlik hattımız üzerinden bizler ile temasa geçerek temizlikçi bayan talep etmeniz yeterlidir. Bozburun Temizlik Firması olarak. Ev Temizliği, Yat Temizliği, Otel Temizliği, Cam Silme , İnşaat Sonrası temizlik hizmetlerini Söğüt Mahallesinde sağlamaktayız. Bozburun Yat Temizliği ve Bozburun İnşaat Sonrası Temizlik haricinde fiyatlarımız standarttır.

Bozburun temizlikçi bayan veya bay hizmeti almak istemeniz halinde 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanız rica olunur.  İnşaat ve Tekne gibi uzun ve güç isteyen temizlik işlerinde bayan personellerimize ilave olarak bay temizlikçi de vermekteyiz.

Bozburun Ev Temizliği Yapan Firmalar arasında firmamız en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen bitkisel ve insan sağlığına zararı olmayan ürünlerdir. Bozburun gündelikçi bayan elemanlarımız da saat sınırı yoktur . Anlaşılan işin bitmesi zaman kavramımızdır. Bu hizmet 2 saatte de bitebilir 12 saat içerisinde dolayısı ile anlaşmış olduğumuz hizmet bitince elemanlarımızdan farklı iş istemeniz halinde ekstra ücret yazılmaktadır.

Bozburunda Kusursuz Temizlik İçin Doğru Adrestesiniz. Mesai saatleri dışında önce whatsapp üzerinden mesaj atmanız rica olunur.

, , , ,

Söğüt Temizlik Firması

Söğüt Temizlik

10 yıllık Marmaris mazimizde temizlik hizmeti sağlayan internet sitemiz; Söğüt Köyü Mahallesinde de profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. 0533 276 88 23 numaralı alo temizlik hattımız üzerinden bizler ile temasa geçerek temizlikçi bayan talep etmeniz yeterlidir. Söğüt Temizlik Firması olarak. Ev Temizliği, Yat Temizliği, Otel Temizliği, Cam Silme , İnşaat Sonrası temizlik hizmetlerini Söğüt Mahallesinde sağlamaktayız. Söğüt Yat Temizliği ve Söğüt İnşaat Sonrası Temizlik haricinde fiyatlarımız standarttır.

Söğüt temizlikçi bayan veya bay hizmeti almak istemeniz halinde 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanız rica olunur.  İnşaat ve Tekne gibi uzun ve güç isteyen temizlik işlerinde bayan personellerimize ilave olarak bay temizlikçi de vermekteyiz.

Söğüt Ev Temizliği Yapan Firmalar arasında firmamız en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen bitkisel ve insan sağlığına zararı olmayan ürünlerdir. Söğüt gündelikçi bayan elemanlarımız da saat sınırı yoktur . Anlaşılan işin bitmesi zaman kavramımızdır. Bu hizmet 2 saatte de bitebilir 12 saat içerisinde dolayısı ile anlaşmış olduğumuz hizmet bitince elemanlarımızdan farklı iş istemeniz halinde ekstra ücret yazılmaktadır.