, , , ,

Bahçe Bakım ve Peyzaj

Marmaris Bahçe Düzenleme ve Peyzaj Firması

Her türlü bahçe düzenleme, Peyzaj ve çim ekimi işlemleriniz için 0535 697 61 54 numaralı hattımızdan firmamızdan talepte bulunabilirsiniz.

Marmaris Ev, Ofis Bahçe ve Bitki Bakımı

Marmaris’te Hayalinizdeki bahçeye, balkona, terasa ya da iç mekanlara kavuşabilmenin doğru  yolu, bu alanları süsleyen bitkilerinize bahçe bakım yapmaktan geçer.

Marmaris Peyzaj Plan ve Uygulama

Peyzaj uygulamaları sürdürülebilir ve görsel kalitesi yüksek bir yaşam çevresi yaratmayı amaçlar. Peyzaj Uygulamada sıra dışı fikirlerimiz ile daha doğal alanlar tasarlıyoruz.

Marmaris Çim Uygulamaları

Marmaris Doğal rulo hazır çimi sizin için önceden özenle yetiştirip ve toprağı ile birlikte kaldırılıp ayağınıza kadar getiriyoruz.

MARMARİS BAHÇE BAKIM FİRMASI HAKKINDA

Doğayı sevmekle başladı her şey. Doğaya hayran, işlerine aşık insanlar Mutlu Bahçeler ‘de. Firmamz  20 yıllık deneyime sahip Marmaris  Bahçe ve Peyzaj hizmetlerini sergilemektedir.

Marmaris’te Betonlaşan binalar arasında yeşil alanlar tasarlarken her zaman doğanın ve sizlerin mutluluğu için en iyi ürünleri seçiyoruz.

Yeşil ofis, bahçe bakım, bahçe düzenleme, peyzaj planlama, peyzaj uygulama, çim uygulamaları ve aslında bahçe işlerine dair her şey ile sizlere destek veriyoruz.

Teraslarda minik bahçeler, beton duvarların üzerine yaşayan dikey bahçeler, ofisleri daha fazla nefes alınabilen mekanlara, ortak yaşam alanlarında dostluğun ve samimiyetin doğal oluşumunu destekleyen mekanlar tasarlıyoruz.

Uyguladığımız bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınmasını için tecrübeli bahçıvanlarımızla periyodik bakımlarını yapıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir